Ošetření pleti chemickým peelingem

Chemický peeling patří k oblíbeným neinvazivním zákrokům, umí vyhladit jemné vrásky, zjemnit jizvy po akné nebo odstranit pigmentové skvrny. Pokud vás trápí sluncem poškozená pokožka, jemné vrásky, unavená pleť, rozšířené póry, akné, nadměrná činnost mazových žláz nebo pigmentové skvrny, doporučujeme chemický peeling. Za regeneraci a omlazení pleti vděčíme kyselině glykolové (AHA), přírodní látce získávané z cukrové třtiny, která je obsažena v přípravcích na chemický peeling v různé koncentrace.
Během aplikace může klient pociťovat pálení, šimrání nebo naopak pocit mrazení. Toto je dáno okamžitým působením kyseliny v místě aplikace. Intenzita je závislá na citlivosti klienta a stavu pokožky. Obecně lze říci, že vyšší intenzita pálení = silnější působení.
Po aplikaci klient odpočívá přibližně 10 minut, ošetření se může projevovat zčervenáním, ale nepříjemné pocity odezní. Na pleť dle potřeby nanáším uklidňující krém.
V následujících dnech až týdnech se pleť intenzivně regeneruje, dochází k jejímu odlupování a objevuje se nová pokožka, vyhlazená, zbavená skvrn, kompaktní, mladistvá. V této době pleť nijak nenamáhejte, vyhýbejte se zašpinění, na pleť zbytečně nesahejte špinavýma rukama, nenanášejte zatěžující krémy, chraňte se před intenzivním slunečním zářením.
Pro hlubší účinek je možné proceduru po 2 týdnech (dle stavu pleti) opakovat.

Jaké problémy řeší chemický peeling

pigmentové skvrny
sluncem poškozená pokožka
jemné vrásky
unavená pleť
akné, mastná pleť a rozšířené póry.

VÝSLEDKY CHEMICKÉHO PEELINGU

vyčistí pokožku
zmenší póry
projasní a omladí pleť
zlepší hydrataci a pružnost pokožky
vyhladí jemné vrásky
odstraní pigmentové skvrny a barevně sjednotí pleť
u mastné pleti s akné redukuje tvorbu mazu
čistí ucpané a stahuje rozšířené póry
zčásti vyhladí jizvy po akné.

Ceník

Cena 1 sezení 600 Kč
Cena 5 sezení 2250 Kč